SVATBY

Svatební fotografie   Svatební video

 

CENÍK SVATEBNÍCH BALÍČKŮ FOTO+VIDEO

START

STANDARD

PREMIUM

PLATINUM

- focení / natáčení 4h - focení / natáčení 6h - focení / natáčení 8h - focení / natáčení 12h
- reportáž z obřadu - reportáž z obřadu - reportáž z obřadu - přípravy nevěsty
- skupinkové focení - parkové focení/natáčení - parkové focení/natáčení - reportáž z obřadu
- parkové focení/natáčení - rozhovory se svatebčany - svatební hostina - skupinové a parkové focení/natáčení
- odjezd svatebčanů - svatební hostina - krájení dortu, první tanec - dort, tanec, večerní zábava
a další... a další... a další... a další...
10.620 Kč (foto + video) 15.750 Kč (foto + video) 21.690 Kč (foto + video) 28.620 Kč (foto + video)
více informací více informací více informací více informací
5.800 Kč pouze foto 8.500 Kč pouze foto 11.200 Kč pouze foto 13.900 Kč pouze foto
6.000 Kč pouze video 9.000 Kč pouze video 12.900 Kč pouze video 17.900 Kč pouze video

*CENY JSOU PLATNÉ PRO ROK 2016
*PŘI OBJEDNÁNÍ OBOU SLUŽEB (FOTO+VIDEO) JE V CENĚ ZAPOČÍTÁNA 10% SLEVA NA CELKOVOU ČÁSTKU

Vyberte si buď nabízený svatební balíček, nebo Vám ušijeme služby přímo na míru podle Vašich požadavků. Jediné omezení je časové, je pouze na Vás, na jakou část dne se nás rozhodnete využít. Uvedené balíčky jsou námi nejprodávanějšími variantami, nejsou ale předepsány a jejich rozsah se mění podle Vaší potřeby.
Před svatbou se s Vámi rádi sejdeme buď u nás ve studiu, nebo u Vás ale mnohem raději na místě obřadu a focení a domluvíme všechny potřebné detaily, plánovaný průběh svatebního dne a případně si převezmeme kontakty na další služby (koordinátoři svatby, restaurace apod.), které budete ve svatební den využívat abychom se s nimi dohodli na všem potřebném.Složením zálohy ve výši 50 % z ceny závazně rezervujeme termín Vaší svatby a ten je pro nás neměnný a závazný.Místo obřadu a hostiny buď již známe, nebo jej před svatbou navštívíme ( bez Vaší účasti nebo za Vaší asistence)  abychom byli adekvátně připraveni.
Několik dní před termínem svatby telefonicky nebo elektronickou poštou potvrzujeme, že vše platí a případně zaznamenáme drobné změny v harmonogramu apod.V den focení/ natáčení jsme včas připraveni na smluveném místě a zaznamenáme Váš den dle domluveného rozsahu.
Obvykle fotografujeme v teamu 1 fotograf + 1 kameraman + případně asistent. V případě jakýchkoliv dotazů, potřeby změn apod. nás neváhejte předem kontaktovat, jistě se na řešení domluvíme.Můžeme Vám pomoci se svatebními přípravami a doporučit námi známé a prověřené kontakty v oblasti hostiny a ubytování, svatební hudby, květinového aranžmá a kytic pro nevěstu a další svatebčany, vizážistky a kadeřnice, zajištění vozu či kočáru pro nevěstu a ženicha, program pro děti apod., neváhejte se nás zeptat. Těšíme se na Váš svatební den

 

Příplatkové služby

Video-pozvánka na svatbu 4.000 Kč
Kameraman navíc 400 Kč / hodina
Předsvatební focení ( 5 fotografií) 2.000 kč
Přesčas mimo rámec balíčku800 Kč/ hodina / služba
Hrubý materiál4.000 Kč
Cestovné (od 30 km od Prahy) 5 Kč/KM

 

Svatební balíček START (4 hodiny)

10620,- Kč foto + video
5800,-Kč pouze foto
6000,- Kč pouze video

Obvyklý rozsah balíčku:
seznamovací schůzka, příjezd na obřad, obřad + přípitek, gratulace novomanželům, skupinové fotografie svatebčanů, skupinové fotografie na přání, momentky, fotografie a natáčení novomanželů v interiéru a exteriéru, odjezd svatebčanů

V případě zájmu o prodloužení přesahující smluvené služby je možné za 800 Kč za každou započatou hodinu prodloužit pobyt fotografa nebo kameramana (reportážní fotografie a video). Maximálně však na dobu 3 h.Dopravné v Praze do 30 km od Prahy neúčtujeme, dále platí sazba 5Kč/KM..

 

Svatební balíček STANDARD (6 hodin)

15750,- Kč foto + video
8500,-Kč pouze foto
9000,- Kč pouze video

Obvyklý rozsah balíčku:
seznamovací schůzka, příjezd na obřad, obřad + přípitek, skupinové fotografie svatebčanů, skupinové fotografie na přání, momentky, fotografie a natáčení novomanželů v interiéru a exteriéru, odjezd novomanželů z obřadu a příjezd na hostinu, přivítání novomanželů (rozbíjení talíře), svatební hostina

V případě zájmu o fotografování přesahující smluvené služby je možné za 800 Kč za každou započatou hodinu prodloužit pobyt fotografa nebo kameramana (reportážní fotografie a video). Maximálně však na dobu 3 h. Dopravné v Praze do 30 km od Prahy neúčtujeme, dále platí sazba 5Kč/KM.

 

Svatební balíček PREMIUM (8 hodin)

21690,- Kč foto + video
11200,-Kč pouze foto
12900,- Kč pouze video

Obvyklý rozsah balíčku:
seznamovací schůzka + pořízení zkušebních civilních fotografií, příjezd na obřad, obřad + přípitek, skupinové fotografie svatebčanů, skupinové fotografie na přání, momentky, fotografie a natáčení novomanželů v interiéru a exteriéru, odjezd novomanželů z obřadu a příjezd na hostinu, přivítání novomanželů (rozbíjení talíře), slavnostní přípitky, svatební hostina, krájení svatebního dortu, první tanec.

V případě zájmu o fotografování přesahující smluvené služby je možné za 800 Kč za každou započatou hodinu prodloužit pobyt fotografa i kameramana (reportážní fotografie a video). Maximálně však na dobu 3 h.. Dopravné v Praze do 30 km od Prahy neúčtujeme, dále platí sazba 5Kč/KM.

 

Svatební balíček PLATINUM (12 hodin)

28620,- Kč foto + video
13900,-Kč pouze foto
17900,- Kč pouze video

Obvyklý rozsah balíčku:
seznamovací schůzka + pořízení zkušebních civilních fotografií, příjezd na obřad, obřad + přípitek, skupinové fotografie svatebčanů, skupinové fotografie na přání, momentky ,fotografie a natáčení novomanželů v interiéru a exteriéru, odjezd novomanželů z obřadu a příjezd na hostinu, přivítání novomanželů (rozbíjení talíře), slavnostní přípitky, svatební hostina, krájení svatebního dortu, první tanec ,odpolední a večerní zábava.

V případě zájmu o fotografování přesahující smluvené služby je možné za 800 Kč za každou započatou hodinu prodloužit pobyt fotografa i kameramana (reportážní fotografie a video). Maximálně však na dobu 3 h.Dopravné v Praze do 30 km od Prahy neúčtujeme, dále platí sazba 5Kč/KM.