Napsali o nás

(Příspěvky v této rubrice a reference nijak neupravujeme, kopírujeme originální text a tedy vyjadřují skutečné stanovisko našich klientů.)

..aneb jak to vidíme my z druhé strany :)

Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat za nádhernou památku na náš velký den. Spolupráce s AP fotostudiem byla opravdovým zážitkem. Jeho ochota, milé jednání a hlavně profesionalita je jeho velkou předností, stejně jako vzniklé video, které jsme obdrželi. Vždy, když si toto video pustíme, rázem jako bychom tyto chvíle prožívali znovu a znovu, se stejnou intenzitou, jako tomu bylo v onen velký den. Všem, kteří ještě váhají investovat do natáčení videa celého dne mohu jen vzkázat, že je to opravdu výhodná investice, protože fotky a vzpomínky jsou to jediné, co Vám ze svatby zůstane!
Ještě jednou mnohokrát děkujeme za skvěle odvedenou práci a přejeme hodně spokojených novomanželů, alespoň tak, jak jsme spokojeni my dva :-)
Petra a Josef Hušbauerovi

Naprosto úžasné video které jsme dostali, bylo už jen vyvrcholením příjemné spolupráce s pány z AP Fotostudia. Už od útlého rána jsme se s nimi bavili, a zábava běžela po celý den. Můžu jedině doporučit.
Tereza
Naše svatba byla perfektní již od rána, když opomenu nervozní mamku běhajíc po domě, ale opravdu to jinak byla paráda od začátku do konce. Spousta kamarádek a kolegů z práce včetně našich nejbližších přátel kteří se s námi podělili o úžasný byť krapet větrný den.
Jsem moc ráda že se na náš den můžeme podívat jak na fotkách znova a znova. :-). Naprosto pohodové a férové jednání od první informační schůzky až do dneška… Pan Krejcar a jeho team jsou naprosto úžasní lidé se kterými je nejen sranda ale i radost spolupracovat. Můžu jedině doporučit.
Katka
Společnost AP FOTOSTUDIO jsme si našli na svatebním veletrhu na Vysočanské a hned na první pohled nám pan Zdeněk padl do oka. Vše nám ukázal, nic pro něj nebylo problém a hlavně bylo vidět, že videa dělá s láskou a velmi ho to baví.A skutečně. V náš svatební den dorazil dokonce o dvě hodiny dříve, než byla domluva. Vše jsme si v klidu prošli a pak jsem jej zaregistroval až odpoledne při novomanželském fotografování v ústranní. Prostě ideální fotograf o kterém nevíte. S ničím nebyl problém a fotil tak dlouho, jak bylo potřeba. Neustále milý a ochotný všem našim výmyslům! Finální fotky si nemůžeme vynachválit. Záběru jsou skutečně bez chyb a přesně vystihují atmosféru našeho velkého dne.
Shrnuto.. Nádherná památka na celý život! Moc děkujeme, výborná práce!!! Určitě Vás budeme doporučovat našim přátelům!
Veronika&Radovan Najmanovi

Spolupráce s APfotostudiem se dá popsat dvěma slovy: SUPER a ÚŽASNÉ :-)
Děkuji i s manželem celému týmu za perfektní práci a zážitky.
L+T Jurkovi
Když jsme začali plánovat svatbu, tak jediné co bylo na 100% jisté byla spolupráce s panem Krejcarem, se kterým už jsme dříve fotili fotky v ateliéru i společně s naším pejskem, který je neposeda a Zdeněk ho i se svou asistentkou dokázali zaujmout tak, že celé focení cca 1,5 hodiny vydržel v klidu.
Před svatbou jsme se se Zdeňkem sešli, prošli místo konání svatby a vyfotili několik zkušebních fotek,kde jsme si opět potvrdili, že je Zdeněk člověk na svém místě a začali jsme se ještě víc těšit na to focení svatební:-))
V den naší svatby vše probíhalo přesně podle domluvy, uvolněná atmosféra a musím říct, že i část rodiny která se nefotí ráda ochotně pózovali.:-)
Naprosto pohodová spolupráce,ochota a hlavně profesionalita. A výsledek?? Krásné opravdu krásné fotky za suprovou cenu, ze kterých jde těžko udělat výběr do svatebního alba.
My ještě jednou děkujeme za ochotu a skvělou spolupráci a určitě jsme se neviděli naposled:-)
H. a M. Dvořákovi
V červenci roku 2012 jsme měli s přítelem svatbu. Moc se povedla – konala se na krásném místě, byli na ni všichni naši blízcí a my si ji opravdu užili. A právě o to cennější je pro nás, že ji máme navždy zaznamenanou. Nejprve jsme na focení svatby nechtěli vydávat další peníze z už tak nabitého rozpočtu (ještě navíc, ceny konkurenčních dodavatelů se šplhaly do desítek tisíc korun). Pak jsme ale narazili na AP Fotostudio, které za velmi příjemné ceny nabídlo fantastické služby. Po svatbě jsme se všichni shodli, že to byla jedna z nejlepších investic!
Už veškerá komunikace před svatbou byla s p. Krejcarem neuvěřitelně pohodová, pozitivní a bezproblémová. Během samotné svatby působili pánové jako baviči, byli přítomni od začátku všech příprav a svým vtipem nedovolili, aby vznikalo jakékoliv napětí.
Nejvíc jsem jejich přítomnost ocenila ve chvíli, kdy jsme se šli s manželem po obřadu sami fotit. Byli jsme pryč dvě hodiny a spolu s oběma pány a paní fotografkou jsme se procházeli místní vesničkou, povídali si s usedlíky, fotili, natáčeli a opravdu si to užívali! Byly to nejpohodovější dvě hodiny z celého dne.
A výsledek? Předčil naše očekávání! Nádherná vzpomínka na náš velký Den Dé ! AP Fotostudio stoprocentně doporučujeme!!!
Petr a Petra Kunertovi
Zdeňka a jeho umění jsem znala už z dřívějška, proto domluva focení mého svatebního dne byla s ním jasná volba. Před svatbou nás v Plzni navštívil, prošli jsme všechna místa, kde jsme si přáli fotit a pak se jen těšili na den D. Zdeněk jako správný profík zazvonil u mě doma přesně ve smluvených 5:00 ráno a vyráželi jsme ke kadeřnici. Zdeněk je nejen super fotograf, ale i skvělý člověk se kterým šlo všechno líp. Během dne jsme toho stihli tolik, že jsme nechápali, kam všude ty fotky ukládá. Absolvoval s námi celý den a loučil se slovy: „Brzo fotky pošlu k náhledu“. Neuplynuly ani 3 dny a byly v mailu. Pak pro nás začala krásná práce, protože vybrat nějaký „rozumný“ počet z těch všech krásných fotek bylo skoro nemožné. Potom nám ještě zařídil profi vyvolání za super cenu. Takže za všechno mu patří veliký dík a můžeme vřele jen doporučit. Od té doby jsem s ním ještě několikrát fotila a teď už se chystáme fotit těhotenské bříško. Takže ho pomalu můžeme nazývat náš rodinný fotograf. Se Zdeňekm je prostě radost pracovat!!!
Eva Netrvalová
Při výběru fotografa pro naši svatbu jsme dali na doporučení kamarádky, které fotil svatbu pan Krejcar z AP FOTOSTUDIA a byla velmi spokojená. Když jsme viděli výsledné fotky, rozhodli jsme se pana Krejcara oslovit také. Výsledkem jsme nadšeni, fotky se moc povedly. Atmosféra během focení byla velmi příjemná, fotograf měl zajímavé nápady a vymýšlel neobvyklé pozice. Výsledné fotky jsou krásné, zajímavé a rozhodně ne nudné. Máme fotky klasické, romantické i vtipné. Velmi také oceňuji přístup fotografa, kdy ve všeobecně panující nervozitě před obřadem dovedl uklidnit, také se mu velmi dobře dařilo všechny svatebčany organizovat tak, aby se focení zbytečně neprotahovalo. Rozhodně tedy AP FOTOSTUDIO doporučuji.
Jana Vlková
Fotografa Zdeňka Krejcara z AP Fotostudia jsme po stránce focení poprvé poznali u prvního focení naší dcerky v 5 týdnech jejího života. Jeho přátelská povaha a profesionální přístup mě zbavil
veškerých mých komplexu z focení, dokázala jsem se uvolnit a fotky byly a pořád jsou pro nás nádhernou vzpomínkou. Proto ve chvíly, kdy jsme řešili, jestli si necháme naši malou a skromnou svatbu fotit a kým padlo naše rozhodnutí jasně opět na Zdeňka.A nelitovali jsme, absoloval s námi nelehke focení na malé lodi, žádné umělé sestavy, prostě jen byl vždy ve správný okamžik na správném místě a když jsme pak zajeli ještě do malého parčíku v Počernicích na další focení, tentokráte již klasicky parkové – svatební, sám nás směroval kde a jak by to bylo hezké. Nakonec jsme si u
toho užili i dost legrace a i naše malá tehdy již osmiměsíční dcetka Anetka se na „strejdu“ dokázala vesele smát.Děkuji proto Zdeňkovi za jeho individiální a obětavý přístup k našim „vrtochům“ během svatby.:o) Další jakékoliv focení bude u stejného fotografa :“Mou jasnou volbou“. :o)
Petra Halbrštátová